Kupilem bmw e30 320 w automacie i po tyg. automat mi padł i kupiłem maunual z całym potrezbnym osprzętem i przełozyłem ,ale nurtuje mnie to ze sa dwa czujniki które wchodziły w automata a w manualu nie ma ty gniazd. I sie dowiedziałem ze potrzebuje koło pasowe zębate nowe czujniki i nową wiązke .Czy bendzie pasowało koło pasowe od 2.5 l do 2.0 . Co myslicie o tym????? jest to do zrobienia czy lepiej kupic automat????