Przebieg przebiegiem :wink: ja sam w swojej 320i mam żałośnie mały ale ja mało nią jeżdżę :) . Ciekawi mnie po prostu fakt że nawet z rejestracją to auto będzie mniej więcej w tej samej cenie co większość 320i.(18% z tej ceny to jakieś 2k pln plus standardowo recykling itp. czyli wszystko zmieści się w mniej więcej 3 do 3,5 tysięcy) Wiem że jeśli fury na żywo nie zobaczę to ciężko oceniać ale ta cena aż wali po oczach.