A miałeś taki sam przypadek ja ja??? bo ja przepływkę i sondę odpiąłem i dalej to samo bylo,nawet w trybie awaryjnym,a poza tym to cewki były zmienione od innej bety,wydech był odkrecony,sprawdzona pompa paliwa,rozrząd nie przeskoczył,zmierzona przepływka i inne czujniki,podpięty pod oscyloskop,wałek rozrządu nie wytarty,koło pasowe (tłumik drgań wymienione),odma wymieniona,świece wymienione,sprawdzone klapy w dolocie i są nie uszkodzone podobno lubią sie obrywać,tak w ciemno to bym mógł wymieniać części i poskładałbym drugie auto :)