-
Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Dymi tylko przy przyspieszaniu, ale zdarza się ze na jalowym tez widać dymienie.
-
Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Egr zaślepiony jest na wężu i na samym egr, ten wąż sprawdzałem jak patrzyłem dolot , wszytko bylo ściągnięte razem z nim. Bylo trochę oleju ale to bardziej spocone niż zaolejone. No auto według pasoft ma 650000 :shock:
-
Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
- Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Cykanie jest tylko słyszalne jak ma obciążenie, najbardziej na piątym biegu. Moim zdaniem tak z okolicy wtryskiwaczy. Odma wymieniona jakieś 5000km temu, cały dolot sprawdzony, sztanga od turbo chodzi filterki przeczyszczone na zaworkach sterujących. Zrobiłem tez test przelewowy zaraz wrzucę linka. Czy te menzurki mają się tak szybko napełniać? Na innych filmikach które sprawdzałem to trwa dłużej.- Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Dzisiaj podmieniłem przepływomierz na inny, silnik zaczął trochę tak jakby lepiej pracować. Dym dalej pozostaje lecz tego cykania niesłyszałem ,może przez pogodę bo jak jeździłem autem to lało bardzo mocno. A odzyty z inpy dalej takie jak były , bardzo mocno przekraczana jest dawka powietrza zadanego i zmierzonego przez przepływomierz.- Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Jest w manualu. Po zaślepieniu EGR jest mniej dymu , ale cykanie dalej występuje- Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Witam mam problem z 525d. Tak jak w opisie czarna chmura z tyłu i słychać cykanie pod maska od 2000 obr. i narasta wraz z obrotami silnika, ale nie jest to zawsze, i ma lekkie szarpnięcia pow 3000 obr. - jakby dławił sie silnik. Jak robiłem filmik to auto przyspieszało a obrotomierz stał na 2000 obr., tak jakby się zawiesił i po chwili pokazywał już dobrze. Link do filmu z inpy. Z tego wszystkiego najbardziej niepokoi mnie to cykanie i jest bardzo irytujące.- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
Chciałbym bardzo podziekować użytkownikowi - tomek 020 ;) Gość jest mistrzem :D Autko zrobione :) POLECAM !!!!!!!- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
Napisz co mam zrobic- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
Jutro auto do eletyka nie ma wyjscia dobrze ze na krótko idzie odpalic,przynajmniej lawety nie trzeba.Dzieki wszystkim za pomoc.- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
auto pali ale tylko na pycha.nie mam pojecia co mogłem zepsuc.- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
A moze jest ktos z okolic zielonej góry kto sie zna i mógłby podjechac ? oczywiscie zapłace .- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
a w ncs jaka opcje wybrac w kodowaniu chodzi mi o choose job tam jest wiele opcji- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
obawiam sie ze nie .- Coś namieszałem w ncs expert auto nie odpala
Witam wszystkich .Tak jak w temacie auto nie odpala.Próbowałem właczyc swiatła do jazdy dziennej.A po tym zabiegu rozrusznik ani nawet nie cyknie aku mam naładowane.gdy przekrece kluczyk kontrolki zapalaja sie normalnie i dalej juz nic . :cry: - Dymi na czarno, coś cyka powyżej 2000 obr.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.