Treść opublikowana przez Vale46
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Paski bym sobie odpuścił ale to na progach jak najbardziej :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nawet nie wiedziałem, że jest podstopnica performance :oops: Co do pasków to będą one widoczne na srebrnym lakierze?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak bym wiedział, że nie tylko eMki to bym wpadł… :roll:
-
Co polecicie do czyszczenia, następnie konserwacji i pielęgn
Ja używam mleczka SONAX i jestem bardzo zadowolony ;) cena i efekt bardzo fajny.
-
Co polecicie do czyszczenia, następnie konserwacji i pielęgn
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=215557
-
Spotkania śląskie
Spocik skromny ale fajni ludzie :cool2: Pózniej wrzucę zdjęcia bo 3 zrobiłem ;)
-
Spotkania śląskie
W sumie to pasuje mi tylko sobota godz 11 bo już się poumawiałem i tak czy siak dzisiaj wpadne bo nie każdy wejdzie na forum, przyjedzie i będzie kwas ;)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Dobrze, że wybrałeś podobne do Y-359M :cool2: w e92 wyglądają rewelacyjnie ;)
-
Spotkania śląskie
Panowie jest na 3 stawach parking podziemny bo tak patrzę, że z pogodą różnie może być?
-
Spotkania śląskie
o 11 w okolicach kfc 1.cypisek 2.Vale46
-
Spotkania śląskie
Ja będę wjeżdżał od strony KFC to może gdzieś w tamtych okolicach? ;)
-
Spotkania śląskie
Dla mnie 11 jest ok
-
ppatryk -->> E92 320dA
U mnie jest to samo tylko przy 100-120km/h to pewnie też konwerter…
-
ppatryk -->> E92 320dA
Co się działo przed wymianą? Coś mi w e46 szarpie czasami i muszę sie za to zabrać ;)
-
Spotkania śląskie
Myślałem też o 3 stawach ale niech się wypowie ktoś stamtąd kto zna teren ;)
-
-
Trochę upodobniło się do X5 ale to na plus ;) Wnętrze faktycznie fajnie poprawione.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Blenda zamsz czy tylko mi się wydaje? ;)
-
Spotkania śląskie
Jak dla mnie cały weekend pasuje ;) A jakie miejsce?? Katowice byłoby ok :D
-
Spotkania śląskie
Panowie ten spot ma coś wspólnego z tym --> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=238454 czy tam osobno i tu osobno? ;)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Mój błąd ;) zmyliły mnie poprzednie posty :oops:
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
No to się już jakaś mała ekipa ze Śląska robi :mrgreen:
-
Spotkania śląskie
Super dzięki :cool2: pogadamy spokojnie na spocie bo pośpiechu nie ma ;)
-
Spotkania śląskie
No panowie jak na Śląsk to się zrobiło dużo osób ;) Jaki w końcu termin i miejsce?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Zdążyłem zobaczyć jak przez przypadek wkleiłeś do innego tematu :mrgreen: Podobają mi się te listwy chociaż sam nie wiem które lepsze ;) na żywo hydrografika wygladała super musiałbym nowe zobaczyć na lajfie :cool2:
-
Spotkania śląskie
01. RaduMiro 02. boniuuu 03. czerwony330d 04. Vale46