Dzień dobry, Z powodu zbliżającej się zimy chciałbym prosić o polecenie dobrych opon zimowych run flat do bmw 1. Obecnie założone mam 17" obręcze kół ze stopów lekkich Star Spoke 379 na oponie 225/45 R17. Na zimę chciałbym coś z większym profilem żeby nie było tak twardo :). Może wspólnie coś wybierzemy? PS. Musi być opona typu run flat. Samochód żony więc łatwiej będzie jej przejeździć zimę bez ewentualnej wymiany opony na poboczu :).