Witam wszystkich Od 2 tygodni jestem posiadaczem bmw 850. Auto nabyłem od kolekcjonera w UK który posiada w swojej kolekcji różne modele bmw (ALPINY) itd. Autko jest w wersji europejskiej. Skrzynia manualna. Do autka dostałem całą historię serwisową wraz z rachunkami , instrukcje obsługi auta, radia itd. Przebieg wynosi 170 tyś.km Wydech D&W Proszę o opinie o moim nowym nabytku :) Pozdrawiam http://imageshack.us/a/img443/5141/20121116419.jpg http://imageshack.us/a/img826/6739/20121112417.jpg http://imageshack.us/a/img197/7751/20121116422.jpg