no w ogloszeniu jest 29 900 mysle ze cos bym ugral z tego. Ale jak tu piszecie nie wiem czy warto w ogole jechac ogladac. Jak to jakas mala stluczka to bym to przezyl, ale jak to polowy auta nie bylo to szkoda mi kasy, ktora juz odkładam jakis czas.
Witam, Czy możecie mi coś wiecej powiedzieć o ponizszym aucie BMW 118i ? Może mieszka ktoś blisko Zawiercia, aby zerknąć na stan auta? http://otomoto.pl/show?id=C26146835 Z góry dzięki
Witam wszystkich forumowiczów, Mam nadzieję, że do konca roku znajde w koncu BMW 118 i bede 100% forumowiczem. Pozdawiam
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.