Nieprawidłowy VIN!!! witam kolegow.zainteresowala mnie ta oferta .dzwonilem do handlarza .auto jest w dobrym stanie ,swieci sie jedynie abs.nie dziala panoramiczny dach.obcierki na zderzakach.auto sprowadzone 2 tygonie temu z Francji.czy mozecie ocenic te auto lub jesli ktos jest z Radomia podjechac zobaczyc co to za perelka.
http://moto.allegro.pl/bmw-530d-196km-pdc-xenon-masaz-alu18-oryginal-i2796486391.html temat czy ten przebieg moze byc orginalny jesli w Niemczech tak duzo autostrad.rocznie jedynie 16 tysiecy?czy da sie sprawdzic przebieg w ASO?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.