tak kable podłączyłem dobrze samochód zapalał a teraz już nie zapala poprostu jak pzrekręcam kluczyk nic się nie dzieje, kontrolki nie przygasajom poprostu cisza.
tak sprawdzałem go na krutko jest ok. w samochdzie zachowuje się on tak raz kręci natomiast innym razem nie odzywa się wogule jakby nie dostawał napięcia.
mam kłopot. rozrusznik mam na 100% dobry a gdy prubuje dopalić samochód rozrusznik wogule sie nie odzywa prosze pomuszcie.
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.