Ja miałem w swoim Bmw e36 318i M40 tak na benzynie chodził w miarę ale gdy wrzuciłem na gaz to porażka gasł na światłach nie dało się jeździć.Wymieniłem sondę nic krokowy 3 sztuki nic założyłem stabilizator BRC do silniczka to się poprawiło ale nie do końca ale zauważyłem że da się gazem wyrównać obroty .Więc Otwieram maskę , a tam linka była oparta na regulacji gazu ,a regulacja byłą dokręcona na maxa wziąłem odkreciłęm wyregulowałem i działa jak nowy żadnych problemów teraz nie mam odpukać w niemalowane :)