Witam posiadam Bmw e46 silnik 2.0 diesel Autko z rana odpala za pierwszym, problem tkwi w tym gdy pojeżdżę po mieście autko złapie temperaturę połowy czyli ok 90 stopni po zgaszeniu nie chce odpalić, tyka tak jakby był akumulator rozładowany lub bendiks by się zawieszał, przekręcam kluczykiem ok 10 razy i nie odpala tylko tykanie. Dodam że po 1-2h gdy auto ostygnie odpala bez problemu co może być przyczyną ???