Siemanko posiadam BMW E36 318i rok produkcji 1996 i mam taki problem ze otworzylem szyber dach i juz nie da sie go zamknac nie wiem czego jest to wina szukalem przekaznika pod kolumna kierownicy i tam go nie ma i nie zbyt go widac przy szyberdachu gdzie on moze byc? czego moze byc to wina wgl to silniczek sie nagrzewa strasznie i tak jakos "cyka" POMOCY ! ! !
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.