Witam! Poszukuję jakiejś rady odnośnie mojego auta. Auto od jakiegoś czasu niema takiej mocy jak poprzednio. Gdy zapalam auto rano na zimnym silniku to parę razy zakręci i zapali zaś gdy silnik się rozgrzeje i go wyłączę to już jest problem z odpaleniem. Muszę nieraz kręcić i z 10 sekund. Dochodzi już nawet do tego iż gdy silnik jest mocno rozgrzany po przejechaniu nawet ok 10 kilometrów auto samo gaśnie. Czym bardziej jest rozgrzany tym jest słabszy :( . Ostatnio zauważyłem że woda mi się gotuje w układzie chłodzęnia. Gdy odkręciłem korek od zbiorniczka wykipiał z niego płyn chłodzący. Proszę o jakąś podpowiedż co to może być.
Sprawdziłem pompkę w baku i jest ok, paliwo dochodzi do filtra. Wczoraj zdjąłem kolektor i wyciągnąłem świece żarowe. Po podłączeniu bezpośrednio do akumulatora okazało się że wszystkie 4 padły i żadna nie grzała. Po zmianie na nowe autko odpala jak nowe :D Dzięki wszystkim za rady ale jakoś poradziłem sobie z problemem. Pozdrawiam!!!
Witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalaniem BMW 318 TDS po nocy. Gdy już po długim boju zapali to potem jest ok, aż do następnego ranka :mad2: Zauważyłem ostatnio że mam olany ropą wężyk przed filtrem paliwa. Jest tam też zamontowany jakiś filtr bądź zaworek zwrotny ale nie za bardzo wiem co to. Proszę o jakąś pomoc i czy to może być problemem z odpalaniem.
Witam! Mógłby mi ktoś pomóc w dostaniu szkiełek drogowych i mijania do reflektora prawego i lewego? Szukam wszędzie i nic :/ A moje szkiełka są już tak nadpalone że chciałbym je wymienić ale niekoniecznie całego klosza reflektora z tymi szkiełkami plastikowymi
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.