Widzę że trochę zabawy z tym jest... jutro się tym zajmę mam nadzieję że dam radę to ogarnąć zanim się zrobi ciemno. Ile to mniej więcej czasu zajmuje?? Kliknięcie jest bo wszystko się załącza tak jak zawsze tylko nie wieje :? a w którym miejscu jest ten przekaźnik?? szczerze to przy nawiewie jeszcze nigdy nic nie robiłem i za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny :)
bezpieczniki sprawdziłem wszystkie które są w schowku od strony pasażera chyba ze gdzieś są jeszcze jakieś. a gdzie jest ten tak zwany jeż i gdzie jest ta wtyczka żebym mógł to sprawdzić.
Witam wszystkich mam problem z nawiewem już opisuje problem. Po włączeniu klimatronika wszystko działa jak należy tylko nie dmucha bezpieczniki wszystkie są i działają. poziom siły nawiewu pokazuje na wyświetlaczu prawidłowo ale nie dmucha po przełączeniu nawiewu na nogi szybę czy kierowce słychać że coś się przestawia ale i tak nie dmucha. Proszę o pomoc bo zima idzie:P
11 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.