O stary ciężka sprawa. Najpierw musisz podłączyć go pod kompa i sprawdzić wszystko. Ogólnie silniczek 136ps jest ok pod warunkiem że wszystko działa prawidłowo, będziesz zadowolony z osiągów. Problemy zaczynają się pózniej( przepływka, spadek mocy itd) Bardzo dobry na trase ok 6l na 100km, przy przyzwoitych osiągach,ale niestety wymaga poświęcenia mu uwagi. Prawiłowa obsługa to podstawa. Sam jeżdżę nim od roku i sporo się musiałemnauczyć. Jeżeli będziesz go eksploatował spokojnie i odpowiednio, będzie ok, ja polecam. Pozdrawiam