Komputer jest z opcją TV, jest z dużum wyświetlaczem. Wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej. http://dominko4.250free.com/bmw.jpg Jeśli ma ktoś taką instrukcję to bedę bardzo wdzieczny. Pozdrawiam Andrzej
Witam Poszukuje instrukcji obsługi do komputera pokładowego do BMW 730 Diesel rok produkcji 2001. Jeżeli ktoś coś takiego posiada i może udostępnić to prosze przesłać mi na maila [email protected] z góry dziękuje i pozdrawiam Andrzej
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.