Witam proszę o wasze zdanie do tego auta: http://tablica.pl/oferta/bmw-330-xenon-polskory-alufelgi-17-cal-2000-CID5-ID1yHL5.html#c149861f;promoted;r:9;s:56 cena bardzo "kusząca" . Z zewnątrz jest bardzo zadbana minus to lekko porysowane plastiki i poprzecierany fotel kierowcy. Właściciel ma ją od 4 lat i sam ją sprowadzał. Troszkę skrzypi coś przy lewym kole podczas silnego skrętu. Ps. Zależy mi na czasie bo dziś chciałbym podjąć decyzję kupna.