Witam ! przepraszam, ale tutaj ludzie czasem niewiedzac pisza bzdury to ze silnik jak jest ciepły nie zapala na (dotyk) to jest wina automatu grzania swiec albo termostatu który podaje blednie temperature a nigdy pompa bo wtedy zrozumiałe ze zimny by tak samo zapalal po czasie. w niektorych automatach jest mozliwosc ustawienia czasu grzania świec niewiem jak w 525 TDS i to jest jedyny mankament .