Witam wszystkich. Mam problem z moim BMW e39 2.0 B i nigdzie nie mogę nic znajść co mogło by mi pomóc. Mechanicy (a przynajmniej nimi sie nazywaja) tez nie wiedza co moze być przyczyną. A wiec gdy rano odpale to przez jakąś minute auto chodzi ładnie ale pózniej zaczyna nim trząść i smierdzi benzyna i jest tak przez jakieś 5min dopóki sie nie pojedzie kawałek lub silnik sie nie zagrzeje (w zime potrafi zgasnąć). Wymieniałem świece 2 razy już. samochód miał planowaną głowice, robione zawory bo nie miał ciśnienia na jednym tłoku... bardzo prosze o pomoc. viewtopic.php?f=72&t=117890