Witam mam BMW e34 520i mam z nią takie problemy jak: 1) Licznik nie pokazuje mi kilometrów (czasami coś tam pokarze ale nie pełne liczby.) 2)Nie grzeje mi się auto(ciągle jest na zimnym polu, pewnie termostat,ale nie jestem znawcą wiec się pytam) 3)Jak już auto po ciężkich trudach nabierze temperatury to tylko z jednego"otworu" leci mi ciepłe powietrze a z reszty leci zimne...(nie wiem kompletnie czemu tak jest)