Ale ty też masz od razu napięcie w kostce 16,1v w kostce ?? od wentylatora ?? podłączałem wentylator kolegi jego też od razu startuje w mojej kostce a moja w jego nie startuje
Witam mam następujący problem nie mogę podłączyć wentylatora chłodnicy ponieważ cały czas mam napięcie na kostce dodam do tego napięcie jest nawet bez kluczyków w stacyjce przez co akumulator na drugi dzień jest zdechnięty na klimie nie ma błędów jeż jest wymieniony
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.