pod jolem decyzje sprzedaje ja kolesią do driftu daja mi 2.5 tak jak stoi dziękuje wam maniacy ( mozna jakos wam zaznaczyć na profilu ze pomogliście ) :D czas na jakas inna bmw xxd
robilem przekladke ale to byla laguna dci . a wlasnie przy bmw nie robilem ;/ boo duzo osob mi mowilo ze jak przeklada sie silnik w bmw to elektryke trzeba przekladac
witam wszystkich bmw maniaków mam kilka pytam do was mam bmw e36 1.6 bezyna z lpg sekwencji i padl mi silnik i bym chcial włożyć tam 1.8 albo 1.8 is i mam do was takie pytanie czy trzeba cos przerabiać slyszalem ze podobno elektrykę bym musial tez przerobić prosze was o szybka odpowiedz
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.