Witam Forumowiczów ! Z góry przepraszam jeśli temat jest umieszczony w złym miejscu lub powtarza się. Zamierzam dołączyć do właścicieli tych pięknych aut :) Właśnie kończę robić prawo jazdy i zaczynam powoli zastanawiać się na kupnem samochodu. Będzie to na 100% BMW. Mam do wydania 3-4tyś. Na czym mi zależy? Wiadomo, dla 18latka najważniejsze będzie spalanie i przyjemność prowadzenia. Będę wdzięczny za propozycje. Pozdrawiam Grzegorz. :)