o to mi właśnie chodziło bo wtyczka X1 do grupy vw jest inna i do bmw też i nie miałem pewności czy mimo to pin out płytki sterowania jest ten sam. Dzięki za info
chodzi mi o wtyczkę x1 która wygląda tak jak w linku poniżej http://archiwum.allegro.pl/oferta/webasto-thermo-top-v-wtyczka-8-pin-sterowanie-bmw-i3761777854.html i mi chodzi o pin out podłączenia do instalacji fabrycznej samochodu z użyciem telestart. To co ty mi wysyłałeś to schemat uniwersalnego podłączenia wraz z zegarem
Panowie czy ktoś z was ma może pin out 8pinowej wtyczki z pieca thermo top V. Chce przetestować piec a nie wiem jak to podłączyć. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.