Skocz do zawartości

Muszkat

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Muszkat

  1. Mojemu znajomemu też padły przetwornice jak wsadził nieoryginalny żarnik, Mam do sprzedania oryginalne żarniki z e92 2008 z sierpnia przebieg 38 tys więc mało jak na ksenony http://allegro.pl/zarnik-zarowka-xenon-bmw-e60-e70-e71-e81-e90-e92-i2637690236.html
  2. Nie trzeba gość z serwisu nieautoryzowanego BMW w Konstancinie k. Warszawy powiedział ze to koszt około 1800zł około 600zł montaż wszystkich części. jest z tym sporo roboty no i jeszcze trzeba przeprogramować moduł pod VIN samochodu. Ja np mam moduł ze znaczkiem BT ale chyba nie mam wiązki poprowadzonej. jutro rozbieram panel oświetlenia w podsufitce zeby zobaczyć czy jest zamontowany mikrofon. jezeli tak to bedzie brakowało tylko wiązki kabli na światłowodzie i chyba tyle ale nie jestem na 100% pewny. W ASO powiedzieli że bez navi nie da się podłączyć co jest stekiem bzdur. Wszystko się da ale oni nie robią nic co nie jest zestawem doposażenia. Z resztą navi professional też da się dołożyć LCI z dyskiem twardym to koszt około 7tys pasuje do modeli LCI oraz pre-LCI
  3. Mam do sprzedania żarówki z e92 rok 2008 sierpień przebieg 38000 km w 100% oryginał http://allegro.pl/zarnik-zarowka-xenon-bmw-e60-e70-e71-e81-e90-e92-i2637690236.html
  4. tak, u mnie też jest ten problem, brudzą się od wewnątrz i to nie koniecznie po myciu. Zostają w kilku miejscach dziwne proste smugi od góry do dołu. Chyba bedzie trzeba uszczelkę wymienić ;/
  5. U mnie USB działa ale za każdym razem kiedy otwieram samochód pendrive'a muszę wyjąć i włożyć bo inaczej go nie widzi. Czy Wy też tak macie?
  6. Super Dzięki wielkie za pomoc bo już sie bałem że podsufitke bede musiał zdejmować. a wiecie może co muszę zrobić żeby doposażyć samochód w tel głośnomowiący? bo jak się okazało mam w bagażniku moduł ze znaczkiem bluetooth'a i w podłokietniku wyjścia USB i AUX czy poza wiązką światłowodową i mikrofonem coś jeszcze będzie potrzebne?
  7. Witam wszystkich, Mam taki oto problem, w E92 chce sprawdzić czy mam podłączony mikrofon w panelu oświetlenia w podsufitce. Czy aby do zdjąć należy najpierw zdjąć podsufitkę czy są na to jakieś inne sposoby? Ewidentnie coś jakaś śrubka trzyma maskownicę panelu z góry. Ma ktoś może jakieś zdjęcia tego panelu? bo nic nie mogę znaleźć.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.