Mam e-30 z "85 roku i dramatyczny problem. Wrzuciłem wsteczny i tak zostało , nie ma możliwości wbicia innego biegu... Jestem załamany, w hotelu czeka żona, auto załadowane po brzegi, początek urlopu, 300km od domu a ja rozkładam ręcę i mam ochotę strzelić sobie w łeb.. Błagam pomóżcie ,może ktokolwiek wie gdzie w lubuskim w okolicach Łagowa jest jakiś magik od bmw... Może ktoś miał podobny przypadek i to jakaś bździna - oby nie skrzynia :( !!! P O M O C Y !!!