Witam, mam problem z kierownicą nie odbija chyba że z mocnego skrętu, Na postoju kierownica chodzi nieźle, przy mniejszych prędkościach daje się jeździć ale już ponad 50-60 km/h czuć jak kierownica przeskakuje i nie ma żadnego luzu, leki ruch i auto skręca możliwe maglownica się zacina? Wymieniałem drążki kierownice i robiłem całą geometrie zawieszenia i teraz nie wiem czy przed tym było lepiej czy gorzej. czytałem coś o jakieś regulacji może jakiś poeta za mocno dokręcił?