Jesli bedziecie chcieli zalozyc alarm do sowjej Buni, albo cos z alarmem bedzie nie tak, to polecam świetnego fachowca w Gliwicach. Ma na imie Norbert i zna sie na tym co robi (wiem co mowie bo bylem u kilku pseudofachowcow wczesniej) Zrobil mi domykanie szyb i szyberdachu. Wszystko z odpowiednimi zabezpieczeniami, grzecznie, czysto i bardzo porzadnie! Udziela sie rowniez na forum elektroda.pl Bardzo dobrze zna Beemki. Norbert gg: 6649119 kom: 608 609 452 Gliwice Fizykow 12 (2 km od zjazdu z autostrady na Kedzierzyn)