Treść opublikowana przez masta pi
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnumer oferty allegro 2977661682
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto prawda fikoł na boku trochę wytarty ale kiera m jest w vinie s710a ja i tak zabieram go do m auto servis w opolu a na ile ty byś ją wycenił i ciągle kusi mnie to http://moto.allegro.pl/bmw-e46-330d-tou ... 5.html#top :norty:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co powiesz na ten model i ile kosztują u ciebie? aha nie chcę nic poszerzać ma być tak jak w orginale , aha felgi też ogarniasz? wiela wtedy za kompletos? :wink:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewnie głupio to zabrzmi ale co jest ET? a jaką mam pewniśc ze to świerzaki? :roll:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkopsnij jakieś zdęcia jak możesz a masz do tego jakieś felgi { mogą być stalowe}
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażuprzejmi dziekuję za rzetelną podpowiedz :cool2:
-
BMW 320D M-PAKET WBAAP71070JL45217
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki za rozkodowanie vinu czas zatem na "rozkodowanie poglądowe" autka :idea: panowie zapraszam
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażej tam mondralińscy mówić mi tu szybko za wiela te oponki { nóweczki} koledzy znawcy :wink: :wink: i dobrze by było podać jakieś konkretne marki i modele :twisted:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż300 to cena za jedną oponę cz komplet? a gdzie można znzleżć te o które masz na myśli - masz jakiś konkretny namiar?
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękówa zi info mniemam więc że 2k na "obuwie" zimowe wystarczy
-
BMW 320D M-PAKET WBAAP71070JL45217
masta pi opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam i proszę o opinie na temat oferty http://allegro.pl/show_item.php?item=2965234290 :?:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcoś mi się przypomniało : czy jeśli to shadow line to czy nerki teZ powinny być czarne? :?:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaha jest jeszcze taki mankament zwiazany z obecna aura: brak opon zimowych , jaka byłaby cena kompletu nowych "bucików" + jakieś używane stalowe felgi 16?
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmerki nie odkryłem to prawda ale czgoś więcej sie dowiedziałem i to mnie cieszy :lol:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbyłem widziałem to auto i powierzchowine wygląda całkiem sansownie na piątek jesteśmy umówieni w m-auto serwis na gruntowny przegląd he he ciekawe co z tego wyjdzie a w międzyczasie mam parę informacji na temat grand turismo! sprzedający dał mi takt papier : Fahrzeugdaten Info i tam jest taka adnotacja Polster: E4AT-Designausstattung"Gran Turismo" Stoff-/Leder-Kombination anthrazit oraz jeszcze jedna akcja xenon-licht und automatische Fahrlichtsteuerung :?: nie znam niemieckiego więc i słaba kumacja szczególnie w tej pierwszej kwesii Jak ktoś wie o co chodzi to proszę o podpowiedż pozdrawiam :wink:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękóweczka
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak wrzucić fotki?
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteż z natury jestem optymistą ale nie chcę tanich afer szukam auta nie problemów więc niech ktoś podpowie jak taki watek usunąć bo ogłoszeniodawca tak sobie życzy i czy to jest możliwe? a czt wklejanie do tego tematu linków z ogłoszeń jest nielegalne ? czekam niecierpliwie na opdowiedż :roll:
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam oto co odpisali :Sorki, nie jestem już w firmie, mam na komputerze dziesiatki vinow, podalem zły - to oczywiscie nie jest od tego auta - tutaj nic się nie zgadza. Jutro w biurze mogę podac poprawny z dow rej. Prosze o sprostowanie tego na forum lub najlepiej usuniecie tego watku, poniewaz robi on nam zupelnie niepotrzebnie i nieslusznie antyreklame. Bardzo prosze o polubowne usuniecie tego, a autko, ktore stoi u nas sprawdzimy jutro.azku z tym proszę o zamknięcie tego wątku :cry2:
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtego już nie ale czekam na inną ofertę od chłopaków którzy tak mi odpisali " Auto jest w stanie IDEALNYM, nic nie trzeba w nie wkladac, wszystko jest z nim w porzadku. I jakiej naprawy ? My zadnej naprawy tu nie robilismy, auto było w calosci... Na pewno mowimy o tym samym aucie ? Ja mam grafitowe 323ci - premiumcarselection.otomoto.pl ciekawa co będzie :duh:
-
BMW E46 320d (150km) M-Pakiet WBAAP71060JL34225
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmapisałem do gości czekam na odpowiedż
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak się ma takie perfekcyjne autku to takie drobiazdi jak niapoprawnie założone opony to drobnostka he he :cool2: :mad2:
-
BMW E46 320d (150km) M-Pakiet WBAAP71060JL34225
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoto co mi napisał jego właściciel : " W razie powaznego zainteresowania, ostateczna cena za autko to 17500. Samochod jest naprawdę b zadbany." ale właśnie ta kiera ,wytarty znaczek na tylnej klapie daje do myślenia raczej na :nienie: - a co z tymi ledami to jakies chińczyki?
-
BMW E46 320d (150km) M-Pakiet WBAAP71060JL34225
masta pi odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażrocznik nie jast dla mnie tak istotny jak jego stan ogólny, wiec jak? :?:
-
BMW 323 Beżowa skóra Stan perfekcyjny! WBABL32060JP67776
masta pi opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam i o opinie pytam, wszelkie sugestie na tema w/w autka mile widziane http://otomoto.pl/show?id=C26850252 pozdrawiam