Naprawdę nikt nie ma żadnego pomysłu? Przeszukalem całe forum i nic nie znalazłem na ten temat w e90. Gdyby ktoś mógł mi coś doradzić byłbym wdzięczny :)
Witam. proszę o radę. w mojej BMW 3 e90 nie działa regulacja temperatury pasażera oraz funkcja REST. na wyświetlaczu jest tylko 16 stopni , lecz po przekręcaniu potencjometrem ani drgnie. od strony kierowcy jest wszystko ok. proszę o jakies rady i sugestie. 2 problem - nie mogę wysunąc płyty ze stacji dysków Profesional. serdecznie dziekuję za wszelkie rady.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.