przedtem samochod chodzil super zacial sie termostat gotowalo wode i wymienilem go ale trzeba bylo tez uszczelke wymienic pod glowica wiec zrobilem to tez , a do zaworow nikt lap nie wsadzal .
Witam nie wiem czy dobrym miejscu pisze, ale potrzebuje pilnej pomocy znajduje sie moj samochod teraz w niemczech, wymienialem uszczelke pod glowica i wypada jedna dzwigienka od zaworow i nie mozna zapalic, mozliwe ze moze byc zle zaplon ustawiony jak niechce palic ? i jak ktos moze to niech mi pomoze co trzeba zrobic ? z gory dziekuje.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.