To nie jest compact. A czy bardziej oplaca sie wymieniac sam wahacz, ewentualnie poszczegolne podzespoly, czy poszukac uzywanego zawieszenia w calosci? Robilem diagnostyke na ramie komputerowej i okazuje sie punkty karoserii sa ok. Nie wiadomo tylko czy mocowania sa nieprzesuniete... Wiec mam 2 wyjscia - naciagac na sile calosc az zlapie wymiar (ale tego sie troche boje, bo chyba sie tego nie praktykuje) albo sciagac cale zawieszenie i sprawdzac mocowania a pozniej ewentualnie wymieniac. Pozdr TR