Już znalazłem korek ,na obrazkach tego nie ma korek jest z boku skrzyni ale teraz pytanie czy dobry olej kupiłem venol 75w-90 api GL5 prosze o odpowiedź.
Witam jestem nowy na forum więc witam wszystkich serdecznie.Mój problem polega na tym że nie wiem jak wlać olej do automatycznej skrzyni.Znalazłem dwa korki jeden z boku drugi z tyłu obok wału pędnego, lecz ten z tyłu obok wału jest tak jakby na pół centymetra i potem coś jest i nie mogę wepchnąć węża :( macie jakieś sposoby na ta skrzynie ?? czy może jest gdzieś indziej korek ??
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.