witam wszystkich. jestem tutaj nowy. na początku napisze ze przeglądłem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem który wygląda następująco. PODCZAS PODPIĘCIA POD KOMPA WYSKOCZYŁ MI BŁĄD ŚWIEC 1,3 I 4 I ZASUGEROWALI MI ZE KTÓRAŚ ZE ŚWIEC JEST ZWALONA. DODAM ZE ŻADNA Z KONTROLEK MI NIE ŚWIECI. JEDYNYM OBJAWEM KTÓRY ZAUWAZYŁEM JEST TO ZE RANO NA ZIMNYM SILNIKU FALUJĄ OBROTY CZY TO NA PEWNO ŚWIECE??