skoro jest aktywne no to mój magik, który wyprowadził mi z tego optyka musiał coś źle zrobić bo oczko świeci ale nie idą żadne informację. Jesteś pewnie, że w systemie bez DSP wyjście cyfrowe jest aktywne i na pewno jest tam sygnał ? Chciałem to wyjaśnić przez włożenie mojego przerobionego zmieniacza do auta, które posiada DSP wtedy wszystko było by już jasne - podłączyłbym zmieniacz a optyka do mojego procka jakby grało to znaczy, że sygał bez DSP nie idzie ale jak by nie grało to znaczy, że zmieniacz jest źle przerobiony ehhhh same problemy