No i dziś wreszcie miałem czas żeby zabrać sie za moje BMW. termostat wymieniony i rolki sprawdzone. Jedna rolka ta głowna była zdecydowanie zajechana. Ta druga od klimy była zdecydowanie lepsza. wsadziłem tą lepszą od klimy w miejsce zajechanej i odziwno po pierwszym odpaleniu niepokojący dźwięk zniknął. nie ciesze sie zbyt wcześnie bo ten dźwięk występował różne. potestuje jeszcze w najbliższych dniach i sie zobaczy. podepne jeszcze inpe i zobacze czy wyświetli cos ciekawego. oby juz wszystko było oki :mrgreen: