Mam problem z moim 1.9. Po odpaleniu wg nie moge dotknąć gazu ponieważ się dławi i gaśnie. Gdy sie trochę zagrzeje, moje ją wkręcić pomiedzy 3 a 4 krpm. Wyżej nie puści bo mam max dawke. Spalanie podczas jazdy non stop 20l na wskazówce. Okresowe 39,5l. Miałem coś takiego w zimie, ale zmieniłem przepływkę na nówkę, sonde z przed kata, i był spokój. Silnik był wyciągnięty bo miałem założyć 2.8 ale zrezygnowałem z powodu zbyt dużej ilości kombinacji i założyłem spowrotem stary. Ma ktoś jakieś sugestie co się mogło stać?
Witam! Potrzebuje się dowiedzieć jakie są różnice pomiędzy 2.8 a e46, czego mogę się spodziewać przy swapie tj: czy stabilizator nie będzie wadził o silnik, różnica poduszek, cięgła od biegów, łapa dolna skrzyni biegów, chłodnica, i najbardziej w elektryce. Co będzie trzeba przerobić żeby to funkcjnowało.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.