Witam tak jak w temacie, mam dylemat czy kupić Cabrio w niższej cenie? obawy są bo boje się że takie auta będą troche zajechane jak widziłem to ceny się wachają od 8 do 30k.. Nie wiem czy to się opłaca, bo nie chce dużo dokładac do auta i żeby mi dachu nie zwiało przy dużej prędkości :) Poważnie myśle nad tymi dwoma: http://moto.allegro.pl/bmw-e36-cabrio-i2499500399.html http://otomoto.pl/bmw-320-kolo-radom-asr-utrzymana-150km-C22270212.html