Treść opublikowana przez Piwo122
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@JohnnyBravo Widzę że mnie rozumiesz :) MB za 23 tyś nie kupie po lifcie a przed jeździłem tym autem i naprawde nie polecam. Komfort jest mega ale jeśli chodzi o kosmetyke auta to po roku wyjdzie ci cała rdza , w mojego wujka przypadku to całe nadkole , tylna klapa , i tam gdzie sie woda zbierała. No i tez wydatek aby go pomalowac. BMW jest fajnym autem a teraz odpowiem dlaczego chciałem 320 i 170 km. Porównując Vectre B 2.0 a Aste 1.6 silnik to spalanie niższe ma Vectra. Astra była ciągle cisnięta i spalanie wysokie. Tak wiem dopiero zaczynam jeździc ale jak mówiłem auto byłby szkoła / studia i lekki wypady , samochodem takim do miasta jest Vectra niedługo zamieniona przez ojca na Vectre C. Z LPG można sb smigac :) A jesli chodzi o zakup , rozmawiałem z kolesiem który sciaga z Niemiec i na mobile.de znalazłem troche ciekawych propozycji czy można zakupic z Niemiec ? czy lepiej rozejrzec sie w Polsce za samochodem ? a i spalanie jakie macie przy spokojnej jeździe ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jeśli chodzi o nauke jazdy to ciągle jeżdzę Oplem Vectrą B 2.0 z gazem. Jesli chodzi o utrzymanie samochodu to jestem skazany na rodziców narazie. Ale to tylko przez rok bo w czasie studiów odrazu zaczynam pracować ( Studia zaoczne ). Naprawde chodzi mi o super samochód ktory posłuzy mi z 3-4 lata zanim sam wejdę na swój garnuszek. Samochodem również poruszałby sie mój ojciec tak na zmiane raz ja Vectrą raz on BMW. Troche sie zastanawiałem ale rodzice sami zaproponowali mi zakup samochodu , porządnego samochodu abym sie nim pocieszył kilka dobrych lat. Myslalem nad Mercedesem W203 ale korozja i kilka sporych wad odkryłem jadąc tym samochodem. Uwierzcie mi niejestem jakimś chłopaczkiem bez głowy , podoba mi sie to auto i chciałbym zakupic. Jesli chodzi o opłaty to mój ojciec ma 60 % zniżek to tez jakos sie rozbije. Naprawde jestem w stanie utrzymac drogie auto. Samochód by jeździł do szkoły na studia ( Szczytno , Wawa) i takie drobne wyprawy. Ale jak mówie to tylko tyle jak narazie. Samochodem którym bym jeździł do miasta po zakupy itd to jest Opel Vectra bo i tak jest zniszczona ;) i ma LPG. A Bmw to w dalekiej przyszłosci tj 4-5 lat może by ujrzało LPG ale to tylko plany. Pomózcie mi prosze ;) w wyborze i jak kupywac na co zwracać uwage. Sprowadzać z Niemiec ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Mam 18 lat i zamierzam kupno samochodu. Jako że podoba mi sie seria 3 ( niejestem małolatem bez głowy który bedzie smigał przez wieś ponad 170 ). Chciałbym kupic samochód do jazdy do szkoły potem studia aby troche mi posłuzył. Kwotę jaką chce przełozyc na te auto to 23 tyś zł. Rocznik to 2001/2002/2003 , aby był po lifcie bo lepiej wyglądają te samochody. I teraz moje pytania dlaczego w niektórych modelach są kierwonice płaskie a w niektórych takie okrągłe multifunkcyjne ? Jaki najlepszy silnik dla mnie ? myslalem nad 320i 170 KM albo 150 KM ( Spokojnie mam głowe na karku :) już troche pojeździłem samochodem i chce kupić samochód o wiekszej pojemnosci aby był oszczedny na lekkim gazie). Jak chodza te samochody ? czy są lepsze od Mercedesa W203 c200 ? bo takim jeździłem . Jak z komfortem mocno sie rózni z mercedesem ? i jak ze spalaniem w benzynie i gazie bo planuje w niedalekiej przyszłosci załozyc LPG ale to tylko plany. Zobaczymy jak bedzie spalanie w benzynie. Naprawde prosze o odp bo potrzebny mi jest samochód a nikt niechce mi doradzić potrzebuje fachowej opini ;) pozdro :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Syn jeździł Vectra 2.0 dąłem mu mocniejszy silnik i sobie poradził własnie mysle nad tym bo on daleko smigac niebedzie , bedzie jeździł na studia do Warszawy 100 km i w okolicy 20 km do miasta z chłopaczkami itd 328 moze i przy mocne dla niego zeby cos sie niestało to jakie dla niego polecacie BMW e46 najlepsze z wygladu itd a dla mnie 318 chyba wybiore rozmawiałem z kumplem to moze i by sprowadził z Niemiec porzadną Bmke a jakie spalanie 318 ? Benzyna ?a jakie 320 duza róznica ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No ja jeżdze do pracy w miescie niema korków przejeżdzam swobodnie , niewybieram sie na długie wyprawy tylko miasto dom itd xd czyli mówicie ze 318 lepsza ? bo równiez chodzi o spalanie niepotrzebny mi mocny silnik a te 2.0 albo 1.9 chyba byłoby dobre xd a co myslicie o ty, 2.8 ? jakie opłaty ? z 50 - 60 % znizek ? i spalanie bedzie kolosalne ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No dla mnie to moc niemusi byc bo jezdze tak spokojnie ale czasami ;p a chodzi równiez o opłaty ja mam 50 % znizek w PZU to jaki kosz mnie wyniesie jezeli bede brał na syna samochód 2.8 silnik ? bo dla siebie wybiore chyba 2.0 jednak te 100 - 200 zł mniej to bedzie lepiej ;p
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Mam zamiar zakupic BMW e46 za 15 tys. Będzie chodził w gazie po miescie i autostradach mam 36 lat wiec czas troszke poszalec BMW. Moje stare samochody to Audi a4 i Vectra B i teraz pytanko jaki silnik najlepszy ? 2.0 czy 1.9 albo mniejszy ? i jeszcze jedno syn równiez chciałby zakupic BMW ale Sport Cupe 2.8 silnik czy to odpowiedni samochód dla niego ? ma 19 lat i jak wiadomo chciałby posmigac z kumplami jak to chłopak. i jakie jest spalanie 2.0 i 2.8 bo te silniki mnie interesuja ;p