Witam mam taki problem wiec w moim bmw elektryka prawie cala juz siadla zaczelo sie od zegarow niewyswietlaly mi sie kierunkowskazy swiatla drogowe ,przeciwmgielne przod tyl ,po jakims czasie przeczytalem ze trzeba odlaczyc akumulator na 30min i tak zrobilem po podlaczeniu przestaly mi dzialac wycieraczki i szyby , zgupialem do konca i odlaczylem jeszcze raz akumulator na 30 min ale teraz 2 klemy (najpierw -) potem + po podlaczeniu zegary mi przestaly trybic nic niema tylko sie pali poduszka i hamulec reczny. Odnosnie modulu komfortu centralny zamek mi dziala moge nim otwierac szyby i zamykac. po podlaczeniu pod komputer pokazal mi na module komfortu blad k-bus cos z masa . Teraz pytanie do was czy za to wszytko odpowiada modul komfortu czy cos jeszcze innego ?