Skocz do zawartości

Kazner123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Obecne ECU było sprawdzane wysyłkowo i wygląda w porządku, mapa seryjna. Mimo wszystko jest plan aby zrobić podmianę na inne.
  2. Siema, mam problem z F22 225d B47 z 2017 roku, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Auto stało 7 lat i paliwo zmieniło się w maź. Cały układ został dokładnie wyczyszony, ściąganięty zbiornik wyczyszczony, pod wtryskami nie było mazi. Samochód przejechał od tamtej pory 5k km, ale niskie ciśnienie paliwa całkowicie wariuje. Wymieniłem już pompę w baku na nową OEM, czujnik ciśnienia na listwie, podgrzewacz paliwa, czujnik temperautry, zawór VCV Bosch na pompie wysokiego ciśnienia i filtr paliwa, moduły EKPM podmieniałem już dwa. Wszystkie czujniki ori lub bosch Cały soft auta został zaktualizowany w ASO do najnowszego I-Stepu. Samochód był oddany do jednego z lepszych serwisów we Wrocławiu, ale nic nie znaleźli. Cały czas wraca błąd 26D000 (Ciśnienie wstępne paliwa: za wysokie). W ISTA podczas procedury odpowietrzania ciśnienie przekracza 5 bar i po minucie wywala komunikat: „Maksymalne dopuszczalne ciśnienie zostało przekroczone podczas odpowietrzania układu paliwowego”. Co ciekawe jak wrzuci się używany EKPM to pompa w baku pracuje cicho, ale jak tylko się wykona adaptacje to już chodzi permanentnie głośno tak jak by cały czas na max. Z tego co wiem w B47 nie koduje się EKPM i należy tylko zrobić adaptacje. Wszelkie sugestie mile widziane. W planach jest jeszcze wymiana ECU, ale to znowu strzelanie na ślepo. Pozdrawiam
  3. Kazner123 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Na realoem jest napisane, że wtrysk EU4 pasuje do e46 (Dla samochodów z Norma spalinowa EU 4, 13537794334), mnie bardziej chodzi o to czy konfiguracja 3 wtryski EU3 i 1 wtrysk EU4 zda egzamin. http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=13_0959&hg=13&fg=15
  5. Kazner123 opublikował(a) temat w E46
    Witam Posiadam E46 320d 150KM 2002 rok, jeden z wtrysków jest już na wykończeniu, więc chcę go wymienić na "nowy"/używany(inny), czy taki od E90 będzie działał jak należy? Przypominam, że chciał bym zmienić tylko jeden wtryskiwacz, nie komplet, wiem że wszystkie wtryski w E90 mają już normę EU4
  6. Kazner123 odpowiedział(a) na cosmo temat w BMW Lifestyle
    Kupię jakiś fajny breloczek do BMW (3, e46). Może ktoś ma, może oryginalny mu pozostał np. bo samochodzie. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.