Witam. Mam na imię Konrad, jestem z Pszczyny i od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E87 116i :) Nigdy nie ciągnęło mnie do tej marki aż do momentu kiedy zasiadłem za kierownicą i dopiero wtedy poczułem co to radość z jazdy!
Czy ktoś posiada jeszcze namiary gdzie można dostać takie sprężynki? Lub sam chciałby swoje sprzedać bo już mu się znudziły. :) Z góry dziękuję za pomoc.
60 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.