Skocz do zawartości

AdrianekE36M42

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzisiaj jezdziłem na odkręconym korku. teraz jak wracałem od dziewczyny tak z 5 km to zakręciułem go i jak dojechałem do domu to odkręciłem to nie leciał płyn z bąbelkami tylko sama para to dobrze czy źle ?
  2. Płyn do zbiorniczka się przelewa. OK mogą się robić twarde ale nie jak kamienie prawie. Robiłem właśnie tak jak mówiłeś przytrzymywałem go na wyższych obrotach i cały czas węże twarde wiem że tego się nie zrobi w 5 minut ale ja ją już odpowietrzam 2 dzień :cry:
  3. Witam mam problem z odpowietrzeniem a mianowicie nie mogę jej w ogóle odpowietrzyć. Posiadam E36 318 IS z Gazem sekwencyjnym (zbiorniczek wyrównawczy z odpowietrznikiem przy chłodnicy). Bardzo mi się grzał więc wyciągnąłem termostat i okazało się że był krzywy i nie otwierał. Czyli ten problem z głowy. Zakupiłem płyn chłodniczy zalałem go nim odpowietrzałem chyba już 2 dzień i nic cały czas węże robią się twarde. Dodam że stary termostat został wyjęty a nowego (dobrego) nie wkładałem. Proszę o pomoc forumowiczów ;) co mam zrobić żeby go całkowicie odpowietrzyć aby węże nie robiły się twarde i żebym mógł w końcu rozkoszować się jazdą ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.