witam mam problem z tylnym zawieszeniem,kilka dni temu w czasie jazdy usłyszałem mały wystrzał z tyłu auta myślałem ze to koło ale jednak nie , po kilku godz postoju zauważyłem że tył auta od strony pasażera opadł i gdy chciałem zobaczyć co to jest po dostaniu sie od góry do poduszki poczułem charakterystyczny zapach powietrza z gumy po sprawdzeniu wężyków nigdzie nie było czuć tego zapachu tylko z góry poduszki,chciałbym sie dowiedzieć jak można szybko sprawdzić czy to akurat jest walnieta poduszka i jak można to szybko wymienic.pozdrawiam