Witam. Mam na imię Tomek, wierny marce BMW od 5 lat. Głównie jeżdżę BMW x5 3.0i jednak posiadam też BMW e36 320i oraz małą czerwoną rakietę fiata Coupe 2.0 16VT. Autka zaprezentuje jak znajdę specjalny dział i chwilkę czasu. Po cichu liczę na to, że nie będę musiał wiele razy prosić was o porady techniczne :) a forum posluzy mi do dzielenia się radościami z marki i pozwoli podzielić sie zdobytym doświadczeniem i wiedzą:)