Witam. Dostałem ulotkę firmy zajmującej się kompleksowa odnowa estetyczna samochodu. Rozmawiałem przez telefon z właścicielem i wydaje się być konkretny i znać na temacie. Przybliżona cenę pełnej odnowy tez powiedział bardzo interesująca. Przyznam, ze mojej buni przyda się już małe spa. Ich adres strony to www.autoklinika-krakow.pl Nie chce jechać w ciemno. Korzystał ktoś może z ich usług?