Pewności nigdy nie ma, silnik wyglądał bardzo ładnie pochodzi z bmw z3 . Silnik jest w dobrym stanie chodzi ładnie wkrecą sie na obroty dobrze przyspiesza lepiej od tego 1.9 problem tylko z tymi wolnymi obrotami , chodzi jakby na 3cylindry. I nie wiem czy jest sens zakładać oryginalny dolot aluminiowy czy to nie ma żadnego znaczenia i wina leży po stronie czujnika położenia wału. Ale wtedy znówu nie wkrecął by sie na obroty. Powyżej 2tys chodzi na wszystkie cylindry. Pali również bardzo dobrze.