Witam Jestem tutaj nowy proszę o wyrozumiałość mam pewien problem od dluższego czasu świecie mi sie ciagle kontrolka checkengine zaden mechanik nie mogl dojsc do tego, proszę mi powiedzieć czy jest to mozliwe jak filtr powietrza miałem popękany i auto brało lewe powietrze czy od tego mógł wariować przepływomierz i w efekcie pokazywal komputer ten błąd ? Ostatni mechanik kazał mi wymienić przepływke ale nie sprawdził filtra tylko ja wkoncu to zrobiłem bo najwidoczniej mechanikowi nie chcialo sie wymienic a kase za niego wzioł z góry dziekuje za odpowiedz