Treść opublikowana przez malacz330
-
330d zawias gwintowany,jaki??
np. taki zestaw??? http://www.tuningshop24.pl/zawieszenie-gwintowane-street-p-988.html
-
330d zawias gwintowany,jaki??
hej. Mysle juz dluzszy czas aby zalozyc do mojej buńki gwint, tylko przyznam sie szczerze ze bardzo sie nie znam na zawieszeniach, jakie byscie polecali, jakiej firmy??? moze jakies linki? i zeby ceny byla w miare przystepna, bo znalazlem pewna stronke Z TAkimi gadzetami,jak popatrzylem na ceny to mi sie odechcialo, pol wartosci auta :duh:
-
Dżordż-->> E46 Coupe Topasblau, Smerfetka na 18'' kapciach
fura zacna, prosimy o wieccej zdjec z modelkami :D
-
[E46] Lusterko prawe z funkcją pamięci
zycze ci powodzenia w szukaniu uzywki.... szukalem do swojej ponad pol roku, i jak juz cos znalazlem to nie pasowalo a bylo ich raptem 2 szt. wiec jest ciezko.... wkoncu zamowilem nowke org. z bmwautoparts.net duzo taniej niz w polskim aso, wlozylem i wszystko dziala jak nalezy.... jesli masz wersje. po FL. to caly sterownik jest w lewym lustrze, 'takze zastanow sie czy napewno potrzebujesz prawej strony.... pzdr
-
330d M57N Regenerowane turbo, pytanie.
skoro robisz takie trasy to wedlug mnie najlepszym by bylo kupienie nowej, i jezdzenie ze spokojna glowa....
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Kolego zważaj na to co piszesz akurat to moja była niunia a filmik postaramy się z kolegą zrobić i wrzucić dla potomności, szkoda tylko że ja nie zrobiłem galerii tego auta, teraz po modach silnik ma nakręcone ponad 50 tysięcy i turbo ma się bardzo dobrze a boleć to jedynie może ciebie głowa z pisania głupot :duh: nie spinaj sie tak, żartowałem ztym.... :duh:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
na bank nam kity wciska, a ta BeMka to ze szrota;) albo sie wstydzi filmiku wrzucic bo turbo tak gwizda ze leb boli:p
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
dawaj ten filmik :mad2:
-
zmiana nerek
ja mialem nerrki od 3 sprzedajacych z allegro, albo nie pasowaly w otwor dokladnie, albo sie lamaly, albo cos tam jeszcze, chinskie g....no, obklejanie? hmm? myslalem nad tym tez, ale bez obrazy dla tych co tak zrobili, wedlug mnie to jest tandeta, nawet najlepiej zrobiona, i tak to bedzie rzemiosło.... dlatego odzalowalem, troche poodkladalem i kupilem org z Aso, czarne, wszystko teraz idealnie pasuje, nic nie odstaje, nic nie peklo przy montazu i nic nie ociera, wiec moje zdanie jest nastepujace: odlozyc i kupic org, wtedy kazdy bedzie zadowolony., no tylko ze w kieszeni duzo mniej :wink:
-
Forumowe spotkania BMW w PŁOCKU
jak cos sie ukreci, to moze i ja zalece :mrgreen:
-
Proszę o pomoc E46 Coupe
na takie pytanie jest oddzielny dzial kolego:)
-
330da Automat, czy jest tam dwumasa???
to moga powiedzmy wtryski dawac odglos stukania, dosyc glosnego przy przyspieszaniu????
-
e46 330cd - Nie działają el.lusterka
moze komus sie przyda ta informacja: Od maja ub. roku, walczylem z lusterkami, mialem identyczne objawy jak kolega co napisal post, kombinujac z nimi azeby je naprawic, wywalilem ok. 400zł na pseudo naprawy, wkoncu zamowilem nowa czesc nr. 67136961406 org BMW z bmwautoparts.net, dzisiaj zalozylem i lata jak sie talala, jakby ktos chcial zamawiac to polecam ta stronke, cena, o 370zł taniej niż w polskim ASO.
-
330da Automat, czy jest tam dwumasa???
wszystko wymienione procz pasowego, bo wizualnie jest w dobrym stanie, a co do tego czujnika to mam taki czy nie???????????
-
330da Automat, czy jest tam dwumasa???
nie kolego, chodzi o dziwne odglosy podczas przyspieszania, dochodzace z silnika, a tak apropo to mam pisk dziwny przy gaszeniu, tak w ostatniej fazie, to moze to byc od tewgo??? a i jeszcze jedno pytanie czy w moim samochodzie, jest cos takiego jak czujnik spalania stukowego (detonacyjnego)??? troche mnie martwia te odglosy i jak zwykle najgorszy scenariusz przed oczyma :|
-
330da Automat, czy jest tam dwumasa???
dzieki, bo dzisiaj uslyszalem od mechanika ze objawy jakie mam w samochodzie to na bank dwumasa, a mam automat :duh:
-
330da Automat, czy jest tam dwumasa???
ok, dzieki, a czy jak jest te sprzeglo powiedzmy uszkodzone to bede podobne objawy jak przy zuzytej dwumasie????
-
330da Automat, czy jest tam dwumasa???
czesc. szybkie pytanie, Bmw 330d 2005r prod, automat GM, czy jest przy tej skrzynce dwumas????
-
E46 coupe zamek w drzwiach?
rozbierz drzwi i sprawdz silownik od rygla, moze po prostu ''nie miec sily'' pociagnac w dol, a recznie ze sie zamyka to juz inna bajka :)
-
Dwustronny wydech BMW e 46 3.0xd
viewtopic.php?f=69&t=207992
-
[e46] Repliki Lusterek M3 BMW e46
ebay
-
E46 montaż podgrzewanych foteli
kolego co jak co, ale syfek w dupowozie masz ''niewąski'' :mrgreen:
-
[e46] 330d 184km problem z temeratura i falowaniem obrotów
dzisiaj dokonalem wymiany obydwu termostatow, egr, przepuszczal bez zadnego ''trzymania'' teraz temperaturka 3ma sie w granicah 89-91 stopni:D
-
330d wartości ładowania akumulatora a BC
ja mam jeszcze aku od nowosci, i mysle ze jak przyjdzie czas na zmiane, doloze pare zl i kupie org, doswiadczenia z poprzednich aut, zamieniki zawsze byly slabsze, jak kupowalem org, latal kilka dobrych lat bez doladowywania, pozatym na stronce car-connect przeczytalem: ''rejestrowanie nowego akumulatora oraz kodowanie auta po zmianie pojemności akumulatora na inną ( PAMIĘTAJ! po zmianie akumulatora na nowy wymagany jest reset elektroniki obsługującej akumulator, a po zmianie akumulatora na akumulator innej pojemności konieczne jest kodowanie auta - w przeciwnym razie żywotność baterii zostanie drastycznie obniżona)''
-
BMW E46 dymi , szary dym
wedlug mnie, to nadal jest normalne...